Житомирські прикордонники допомогли знайти картину, викрадену з музею в Нідерландах

Житомирські прикордонники допомогли знайти картину, викрадену з музею в Нідерландах

Прикордонники Житомирського загону в рамках міжнародної взаємодії з протидії транскордонній злочинності у співпраці з Інтерполом допомогли знайти викрадений витвір мистецтва. Про це повідомили у Державній прикордонній службі України.

“Оперативники прикордонного відомства України здобули інформацію та здійснили перевірку одного громадянина України. Останній раніше виїхав до Республіки Польща. За наявними даними він шукав клієнтів, аби продати картину Яна Линсена «Еліезер і Ребекка біля колодязя», датовану 1629 роком. Покупців також підшуковували і на території України,”

– йдеться у повідомленні.

Відомо, що вказана картина виняткової цінності. У розшуку Інтерполу цей витвір мистецтва перебував з 9 січня 2005 року, відтоді як його та ще 24 картини, а також 70 срібних експонатів, було викрадено із голландського Вестфрісського музею. При цьому більшість з поцуплених тоді експонатів і досі вважаються зниклими безвісти.

Наразі, громадянина України затримали, та обрали запобіжний захід у вигляді трьох місяців арешту. Йому висунули звинувачення. Розслідування у справі веде окружна прокуратура м. Кракова, Республіки Польща.

Нагадаємо також, що на Житомирщині екс-працівник оборонного заводу намагався вивезти за кордон комплектуючі до зенітно-ракетних комплексів.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські прикордонники допомогли знайти картину, викрадену з музею в Нідерландах"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*