Житомирські приватні перевізники «нагнули» міську владу

Поминальна неділя — такий собі «Новий рік» для перевізників. Саме в цей день послуги транспортників користуються підвищеним попитом серед житомирян, бо відбувається масове паломництво на міське кладовище.

Зазвичай міська влада заздалегідь турбується про те, щоб усі бажаючі могли без проблем дістатись до «Дружби». Цей рік не став винятковим.

За повідомленням управління транспорту і зв’язку міської ради, під час поминальних днів у Житомирі 05.05.2019 року:

— буде організовано спеціальний підвіз від майдану Перемоги до міського кладовища «Дружба» у період з 08:00 до 17:00 за наступним маршрутом: м-н Перемоги — вул. Перемоги — м-н Соборний — вул. Л. Качинського — вул. Чуднівська — Чуднівське шосе — Західне шосе — вул. Соснова — вул. Короленка — вул. Перемоги — м-н Перемоги«.

— буде забезпечено односторонній рух транспорту по Західному шосе від вул. Чуднівської до вул. Соснова у період з 08:00 до 17:00 та виділено окрему смугу руху для міського громадського транспорту загального користування по Чуднівському та Західному шосе.

Проте, незважаючи на всі зусилля місцевих управлінців, цей день не обійшовся без неприємних сюрпризів.

«Сьогодні поминальний день, управління транспорту та зв’язку просило нас надати 6 автобусів на перевезення людей до кладовища з площі — ми надали!, — написав на своїй сторінці у Facebook обурений начальник автобусного парку ТТУ Роман Мусійчук. — Але виходить, що процесами перевезень в місті керує приватний перевізник, а не влада та управління транспорту».

Приватні перевізники вдалися до банального шантажу, оголосивши, що не виїдуть на маршрути, якщо комунальні автобуси не повернуться назад до парку. Управління транспорту вимогу приватних перевізників виконало. І шість комфортних, просторих автобусів поступилися місцем приватним «скотовозкам». Про зручність і комфорт самих пасажирів питання навіть не постало.

«А як бути мені з водіями, які вийшли на роботу і по факту нікуди не поїхали? Як оплатити їм цей день в повному обсязі? Невже все так печально що слово влади — то пустий звук?

Це вам яскравий приклад того, як дають заробляти комунальному та приватному перевізнику, як цей же перевізник повністю дублює 110 маршрутом наші 53 та 53А, і як влада цьому всьому потурає!

Не думав що таке безхребетне у нас управління транспорту!» — обурюється Роман Мосійчук.

Схоже, що приватні перевізники кращі управлінці, ніж ті, хто сидить в міській раді. Принаймні в питаннях отримання доходів. Можливо, чиновникам вже пора замислитись про обмін досвідом з приватниками, чи взагалі поступитися їм своїми місцями?

1 коментар до "Житомирські приватні перевізники «нагнули» міську владу"

  1. Тому, необхідно видаляти приватних перевізників взагалі з маршрутів, а запускати комунальний транспорт, то у звязку з цим і заробіток міста буде, і люди більш захищеніші будуть…

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*