Житомирського депутата Віктора Брокарєва виключили зі «Свободи» за «зраду» | Times ZT

Житомирського депутата Віктора Брокарєва виключили зі «Свободи» за «зраду»

Депутата Житомирської міської ради Віктора Брокарєва виключили політичної партії «Свобода».Про це стало відомо з посту у Фейсбук

ВО «Свобода» Житомирщини пояснює це тим, що Віктор Брокарєв виключений з партії через порушення партійної дисципліни:

«Сьогодні, 15 липня, рішенням комітету Житомирської міської організації ВО „Свобода“ за порушення партійної дисципліни та положення про роботу депутатів місцевих рад з членства об’єднання виключено Віктора Брокарєва».

Сам депутат стверджує, що ніяких повідомлень про порушення не отримував, до того ж, він сам збирався покинути «Свободу» та приєднатися до іншої політичної сили:

«Я вирішив залишити лави Свободи, адже кожна людина має право на вибір. Наші дороги розійшлися і я вважав, що все це відбудеться абсолютно нормально. Але подібна позиція колишніх однопартійців мене дещо здивувала. Після мого рішення, я зателефонував керівнику обласної партії Сидору Кізіну та пояснив, що маю намір залишити партію й буду писати заяву на вихід. Він нормально відреагував. Але наступного дня, як виявилося, позиція партії змінилася, і мене вирішили звинуватити у якомусь „неправильному“ голосуванні. Коли колишні побратими оприлюднюють такі заяви, то мали б хоча б надати цьому підтвердження».

На місцеві вибори Віктор Брокарєв планує йти в Сергієм Сухомлиним від політичної партії міських голів «Пропозиція».

Нагадаємо, «Хто куди»: житомирські депутати розповіли, чи балотуватимуться знову, та яку команду хочуть обрати.

 

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирського депутата Віктора Брокарєва виключили зі «Свободи» за «зраду»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*