Житомирську дитячу стоматологічну поліклініку приєднають до лікарні ім. Башека

Дитячу стоматологічну поліклініку за адресою: вул. Перемоги, 11 приєднають до дитячої лікарні ім. Башека. Таке рішення прийняли під час сесії міської ради сьогодні, 23 лютого.

За словами заступниці міського голови Марії Місюрової, фізично поліклініка буде знаходитися за тією ж адресою, втім, на медичний заклад чекають певні зміни: 

«Відповідно до постанови Кабміну від 27 грудня 2022 року, було прийнято рішення, що ті заклади, які мають один пакет надання медичних послуг, заключають договір на 3 місяці. Враховуючи те, що наша дитяча стоматологія є саме таким підприємством, а надання безоплатної медичної стоматологічної допомоги є в пріорітеті, тому прийнято рішення про приєднання до дитячої лікарні ім. Башека, для того, щоб зберегти пакет послуг, і навіть розширити його. Хочу додати, що саме стоматологічне відділення буде фізично знаходитися за адресою: вул. Перемоги, 11 там, де і раніше. Але в перспективі, ми хочемо відкрити ліжка в лікарні, в хірургічному відділенні, щоб надавати стоматологічну допомогу з загальним знеболенням, саме тим дітям, які цього потребують».

Через об’єднання поліклініки з лікарнею скорочення зазнають 7 працівників. 

«Усього сьогодні в стоматполіклініці працює 64 людини. Весь медичний персонал, стоматологи, медичні сестри, будуть переведені в лікарню. 7 людей з адміністративно-господарського персоналу – будуть скорочені», – додала Місюрова. 

Саме приміщення стоматології буде передано на баланс дитячої лікарні.

Нагадаємо, у Житомирі не зупинятимуть навчальний процес 22-24 лютого: у департаменті освіти пояснили чому.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирську дитячу стоматологічну поліклініку приєднають до лікарні ім. Башека"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*