Учень 9 класу ліцею № 25 та вихованець гуртка «Алгоритмічне програмування» Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Максим Федорчук отримав бронзову медаль на Балтійській олімпіаді з інформатики. Про це повідомили у департаменті освіти Житомирської міської ради.
Максим у складі збірної команди представляв нашу Україну на олімпіаді, яка проходила з 3 по 7 травня у Вільнюсі. Загалом участь у інтелектуальному змаганні взяли 76 учасників з 12 країн світу.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-08_10-23-46-2.jpg)
Збірна України отримала 6 медалей і посіла друге місце у командному заліку.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-08_10-23-47.jpg)
Нагадаємо також, що у Житомирі старша школа лишиться лише в 5-ти ліцеях міста.
Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський ліцеїст отримав бронзову медаль на Балтійській олімпіаді з інформатики"