Житомирський лікеро-горілчаний завод хочуть знищити. Депутати збирають сесію облради | Times ZT

Житомирський лікеро-горілчаний завод хочуть знищити. Депутати збирають сесію облради

Депутати Житомирської облради, занепокоєні ситуацією занепаду Житомирського лікеро-горілчаного заводу,  прагнуть терміново зібрати сесію обласної ради та звернутися за допомогою до Президента України Володимира Зеленського. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук депутат від облради Володимир Кропивницький.

За його словами вчора, 20 січня, було проведене засідання депутатської робочої групи, під час якого вирішили зібрати сесію та звернутися за допомогою до Президента України:

«В понеділок , 20 січня ми провели депутатську робочу групу щодо критичної ситуації та навмисної спроби доведення до банкрутства державного підприємства ЖЛГЗ. На зустрічі з колективом заводу отримали достатньо інформації, документів-доказів злочинної роботи нового генерального директора заводу ЖЛГЗ, якого призначило Державне Управління Справами ( ДУСя) влітку 2019 року. Тому наша робоча група прийняла протокольне рішення рекомендувати терміново зібрати сесію обласної ради на середу 22 січня 2020 року та звернутися за допомогою до Президента України Володимира Зеленського».

Нагадаємо, ще 27 листопада працівники ЖЛГЗ зверталися до депутатів Житомирської міської ради, просили допомогти їм зберегти від занепаду завод, та звільнити генерального директора Генріха Мікаеляна, який, на думку працівників, спеціально нищить «візитну картку» Житомирщини. Житомирський міський голова Сергій Сухомлин навіть збирав депутатів та мав їхати до Києва, щоб вирішити це питання. Проте, як бачимо, проблема не зникла. 

На сесію, яка відбудеться завтра, запрошені міські голови та депутати Житомирської та Чуднівської міських рад, депутати Верховної Ради від Житомирщини, представники трудового колективу ЖЛГЗ, ЗМІ та представники Державного Управління Справами.

Які рішення приймуть депутати, читайте вже завтра на сайті інформаційно-аналітичного видання Times.ZT.

УВАГА! Житомирський лікеро-горілчаний завод ( ЖЛГЗ ) – гордість нашої області , хочуть знищити ! В понеділок , 20 січня провели депутатську робочу групу щодо критичної ситуації та навмисної спроби доведення до банкрутства державного підприємства ЖЛГЗ. ( інфодовідка: до складу даного підприємства входить Житомирський завод ЛГЗ та Чуднівський спиртзавод. Працює на підприємствах близько 450 чоловік. Під час стабільної роботи підприємство сплачувало податків до бюджету в рік близько 400 мільйонів гривень.) На зустрічі з колективом заводу отримали достатньо інформації , документів-доказів злочинної роботи нового генерального директора заводу ЖЛГЗ , якого призначило Державне Управління Справами ( ДУСя) влітку 2019 року. Тому наша робоча група прийняла протокольне рішення рекомендувати терміново зібрати сесію обласної ради на середу 22 січня 2020 року та звернутися за допомогою до Президента України Володимира Зеленського . На сесію вирішили запросити міських голів та депутатів житомирської та чуднівської міських рад, депутатів Верховної Ради від Житомирщини, представників трудового колективу ЖЛГЗ , представників всіх засобів масової інформації та представників ДУСі.#ПрезидентУкраїни. #ВерховнаРада #ЖитомирськаОбласнаРада #ЖитомирськаМіськаРада. #ЧуднівськаМіськаРада #ЖЛВЗ #Генпрокуратура #житомирінфо

Posted by Volodymyr Kropyvnytskyi on Monday, 20 January 2020

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський лікеро-горілчаний завод хочуть знищити. Депутати збирають сесію облради"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*