У Житомирі на подвір’ї ліцею №4 висадили 23 плодових дерева та близько 30-ти кущів. Усе це відбулося в рамках акції «Сади Перемоги». Дана ініціатива реалізується за підтримки уряду Канади, департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради та Агенції розвитку міста.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-12-16.31.01-1024x575.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-12-16.30.44-1024x576.jpeg)
«Ми долучилися до цього проєкту, тому що вбачаємо, що посадити сьогодні дерево – це важливо для нашої шкільної родини. Це об’єднає нас усіх сьогодні заради Перемоги. Ми до всіх ініціатив долучаємося, якщо є така можливість», – розповідає директорка навчального закладу Оксана Журавська.
Серед дерев, які висадили: яблуні, груші, сливи, персики, абрикоси, шовковиці та горіхи. Також висадили кущі лохини, червоної та чорної смородини і агруса.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-12-16.30.49-1024x576.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-12-16.30.46-1024x576.jpeg)
Вчителька основ здоров’я Людмила Антоневська додає, школярі активно відгукнулися на таку ініціативу та самостійно викопали місце для висадки дерев:
«Нам надійшла пропозиція взяти участь у всеукраїнській акції “Сади Перемоги”, мета якої – засадження будь-якої ділянки землі, щоб вона не пустовала, а була чимось зайнята, і ми вирішили об’єднати наших дітей навколо цієї ініціативи. Назва така, бо ми дуже чекаємо перемогу України, ми віримо в неї, і віримо, що саме на перемогу ці дерева зацвітуть. У нас будуть висаджувати дерева переважно одинадцятикласники, а молодші класи вже будуть доглядати їх і поливати».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-12-16.30.41-1024x575.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-12-16.30.51-1024x576.jpeg)
Окрім цього, на подвір’ї ліцею №4 відбулася урочиста частина. Учні школи показали флешмоб, виступили з піснями, а маленькі актриси Театральної студії Аліни Зубової презентували театралізоване дійство «Символи України».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-12-16.30.53-1024x576.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-12-16.30.58-1024x575.jpeg)
Нагадаємо, садиба «Сила» поблизу Бердичева: автентичні будинки, музей, страви з печі, майстер-класи, сплав на плоті (ФОТО).
Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський ліцей №4 висадив дерева в рамках акції «Сади Перемоги» (ФОТО)"