Житомирський ліцей №4 висадив дерева в рамках акції «Сади Перемоги» (ФОТО)

У Житомирі на подвір’ї ліцею №4 висадили 23 плодових дерева та близько 30-ти кущів. Усе це відбулося в рамках акції «Сади Перемоги». Дана ініціатива реалізується за підтримки уряду Канади, департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради та Агенції розвитку міста.

«Ми долучилися до цього проєкту, тому що вбачаємо, що посадити сьогодні дерево це важливо для нашої шкільної родини. Це об’єднає нас усіх сьогодні заради Перемоги. Ми до всіх ініціатив долучаємося, якщо є така можливість», – розповідає директорка навчального закладу Оксана Журавська. 

Серед дерев, які висадили: яблуні, груші, сливи, персики, абрикоси, шовковиці та горіхи. Також висадили кущі лохини, червоної та чорної смородини і агруса. 

Вчителька основ здоров’я Людмила Антоневська додає, школярі активно відгукнулися на таку ініціативу та самостійно викопали місце для висадки дерев:

«Нам надійшла пропозиція взяти участь у всеукраїнській акції “Сади Перемоги”, мета якої – засадження будь-якої ділянки землі, щоб вона не пустовала, а була чимось зайнята, і ми вирішили об’єднати наших дітей навколо цієї ініціативи. Назва така, бо ми дуже чекаємо перемогу України, ми віримо в неї, і віримо, що саме на перемогу ці дерева зацвітуть. У нас будуть висаджувати дерева переважно одинадцятикласники, а молодші класи вже будуть доглядати їх і поливати».

Окрім цього, на подвір’ї ліцею №4 відбулася урочиста частина. Учні школи показали флешмоб, виступили з піснями, а маленькі актриси Театральної студії Аліни Зубової презентували театралізоване дійство «Символи України».

Нагадаємо, садиба «Сила» поблизу Бердичева: автентичні будинки, музей, страви з печі, майстер-класи, сплав на плоті (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський ліцей №4 висадив дерева в рамках акції «Сади Перемоги» (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*