Приміщення житомирського медвитверезника хочуть продати «з молотка» за понад півтора мільйона | Times ZT

Приміщення житомирського медвитверезника хочуть продати «з молотка» за понад півтора мільйона

Приміщення житомирського центру детоксикаційної допомоги, який припинив роботу наприкінці минулого року, місцева влада планує продати на аукціоні вже у листопаді. Стартову ціну на приміщення площею у 332,6 м2 встановили розміром в 1 млн 642 тис. 380 грн. Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Разом з медвитверезником житомирські чиновники планують продати «з молотка» недіючі приміщення дитячого інфекційного відділення та дитячого садка. У міській раді вже провели переоцінку об’єктів та визначили дати проведення аукціонів і стартові ціни.

«Стартова ціна приміщення колишнього дитячого інфекційного відділення за адресою: Романа Шухевича, 2 А загальною площею 287,3 м2 становитиме 10 млн 743 тис. 015 грн. Аукціон запланований на 20 листопада. Стартова ціна приміщення недіючого медвитверезника за адресою: провул. Успенський, 5 загальною площею 332,6 м2  становитиме 1 млн 642 тис. 380 грн. Аукціон запланований на 21 листопада. Стартова ціна приміщення дитячого садочку на Старому бульварі, 22 загальною площею 761 м2 становитиме 3  млн 689 тис. 532 грн. Аукціон запланований на 22 листопада», – розповіла начальниця відділу по управлінню та приватизації комунального майна міської ради Олена Кравчук.

Нагадаємо, що у жовтні житомирська влада продала 5 комунальних об’єктів через систему електронних торгів «ProZorro.Продажі» майже за 25 мільйонів гривень. За даними міськради, по двох приміщеннях вже укладені договори купівлі-продажу, ще по трьох – триває підписання протоколів за результатами електронних торгів. Загальна вартість усіх проданих об’єктів – понад 24, 5 млн грн.

Будьте першим, хто прокоментував "Приміщення житомирського медвитверезника хочуть продати «з молотка» за понад півтора мільйона"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*