Приміщення житомирського медвитверезника хочуть продати «з молотка» за понад півтора мільйона

Приміщення житомирського центру детоксикаційної допомоги, який припинив роботу наприкінці минулого року, місцева влада планує продати на аукціоні вже у листопаді. Стартову ціну на приміщення площею у 332,6 м2 встановили розміром в 1 млн 642 тис. 380 грн. Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Разом з медвитверезником житомирські чиновники планують продати «з молотка» недіючі приміщення дитячого інфекційного відділення та дитячого садка. У міській раді вже провели переоцінку об’єктів та визначили дати проведення аукціонів і стартові ціни.

«Стартова ціна приміщення колишнього дитячого інфекційного відділення за адресою: Романа Шухевича, 2 А загальною площею 287,3 м2 становитиме 10 млн 743 тис. 015 грн. Аукціон запланований на 20 листопада. Стартова ціна приміщення недіючого медвитверезника за адресою: провул. Успенський, 5 загальною площею 332,6 м2  становитиме 1 млн 642 тис. 380 грн. Аукціон запланований на 21 листопада. Стартова ціна приміщення дитячого садочку на Старому бульварі, 22 загальною площею 761 м2 становитиме 3  млн 689 тис. 532 грн. Аукціон запланований на 22 листопада», – розповіла начальниця відділу по управлінню та приватизації комунального майна міської ради Олена Кравчук.

Нагадаємо, що у жовтні житомирська влада продала 5 комунальних об’єктів через систему електронних торгів «ProZorro.Продажі» майже за 25 мільйонів гривень. За даними міськради, по двох приміщеннях вже укладені договори купівлі-продажу, ще по трьох – триває підписання протоколів за результатами електронних торгів. Загальна вартість усіх проданих об’єктів – понад 24, 5 млн грн.

Будьте першим, хто прокоментував "Приміщення житомирського медвитверезника хочуть продати «з молотка» за понад півтора мільйона"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*