Житомирський міський голова влаштував сварку з представником Новогуйвинського через об’єднання громад

Під час обговорення ОТГ Житомирського району між міським головою Житомира Сергієм Сухомлиним та членом виконкому Новогуйвинської селищної ради виникла сутичка. 

Сьогодні, 3 грудня, у сесійній залі Житомирської ОДА обговорювався проєкт перспективного плану об’єднання територій громад Житомирської області. Член виконкому Новогуйвинської селищної ради виступив з проханням залишити Новогуйвинськ самостійною громадою:

«Залишіть нас самих. У нас майже 20 тисяч населення. В нас достатньо грошей, і ми ми спроможні самостійно вести наші справи. Я вас дуже прошу, залишіть нас, бо „Зубковська банда“ нас просто обклала свого часу, як вовків в лісі, з кинутими прапорцями. Раніше Пісківська сільська рада прагнула з нами об’єднання, але за 10 днів ці бандити пройшлися по депутатах, залякали їх, і вони своє рішення не підтвердили, бо пан Зубко і його банда хотіли бачити Новогуйвинськ в місті. Адже на той час більша частина Житомирського районного бюджету — це були гроші з нашої громади. Тому лишіть нам такі самі привілеї, як і Бердичеву, ми самі дамо собі ради».

Почувши це, до мікрофону вийшов невдоволений Сергій Сухомлин, щоб спростувати користь Новогуйвинська для Житомира:

«Так як пролунало про Зубковську банду… Я пам’ятаю, як Житомирська міська рада голосувала з пропозицією по об’єднанню всіх громад, які навколо Житомира. Ми голосували і за об’єднання з Новогуйвинським. Зараз Новогуйвинське вже декілька місяців не платить за воду Житомирському водоканалу. Тільки за особистим проханням громадян, ми зараз підключили їм воду. Я вже мовчу про те, що в Новогуйвинську не працюють очисні споруди, і все це іде в річку. Я проти того, щоб насильно когось об’єднувати. Хто хоче загарбати, нехай самі живуть як хочуть, але нехай зроблять те, що потрібно. Коли їм відключать воду, бо вони за неї не платять, там тариф в два рази дорожчий ніж в Житомирі, то тоді люди прийдуть до них. І нехай кожний розуміє свою відповідальність перед людьми».

На таку відповідь член виконкому Новогуйвинської селищної ради обізвав міського голову «представником Зубковської банди»:

«Сухомлин — ще той представник Зубковської банди. По-перше, у нас в Новогуйвинську жодних очисних споруд немає. Наш тариф в Новогуйвинську за воду — 29 грн, у вас — 19. Це не в два рази більше, у вас, Сергій, з арифметикою погано. Водогін зробили в Новогуйвинську окремо, каналізація — окремо. Очисні споруди не працюють в Озерному, а не в нас, і ви це знаєте. Кожного року ви відкриваєте пляжний сезон в Гідропарку, і шукаєте, звідки іде кишкова паличка, я казав звідки вона йде. А ви палець об палець не вдарили з вашою бандою Зубківською».

Після того, як Сухомлин щось прошепотів своєму опоненту, той відповів, що не боїться пустих погроз та зможе сам дати собі раду. На цьому перепалка закінчилась.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський міський голова влаштував сварку з представником Новогуйвинського через об’єднання громад"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*