Житомирський музей космонавтики просить у міськради землю для реконструкції

У наступному, 2020 ріці, в Житомирі відзначатимуть рік космонавтики. Зокрема музей космонавтики ім. С. Корольова 1 серпня 2020 року святкуватиме своє 50-річчя від дня заснування. Нещодавно, Житомирська обласна рада звернулася до міськради, аби передати на баланс області земельну ділянку за адресою вул. І. Франка, 22 для музею. 

«Ми вже давно виросли із території, яка є в нашому розпорядженні. Зараз музей має в підпорядкуванні дві території, зокрема за адресою самого музею — вул. Дмитрівська, 2 та вул. Дмитрівська, 5. На території, яку міськрада могла б виділити для розширення музею, ми плануємо облаштувати інтерактивні зони, кімнати для майстеркласів, рекреаційні зони (кафетерій) та фондосховище. Через те, що музей знаходиться посеред приватного сектору, це єдина ділянка та можливість, за допомогою якої ми плануємо масштабний проект реконструкції» — пояснила заступник директора музею.

Сьогодні, 3 грудня, на засіданні бюджетної комісії, члени ради вирішили вивчити це питання більш детально, тому що проєкт реконструкції ще не розроблено, а кошти на будівництво не передбачені. 

Представник від облради розповів, що втілення проєкту реконструкції музею буде здійснюватись за спонсорські кошти. Проте члени комісії висловили свої сумніви стосовно надходження фінансів та побоюються, що виділене приміщення із земельною ділянкою стоятиме «без діла».

Вони пообіцяли ще раз розглянути це питання на наступній черговій сесії за умови, що проєкт будівниицтва буде до того часу розроблено та буде вказана точна вартість спонсорських коштів, щоб депутати розуміли, за що голосують.

Нагадаємо, що раніше територія за адресою вул. І. Франка,22 використовувалася та була на балансі 16 ЖЕКу, зокрема її площа складає 5 соток.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський музей космонавтики просить у міськради землю для реконструкції"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*