Житомирський окружний адміністративний суд визнав незаконними рішення міськради про демонтаж і списання ліцею №25 

Житомирський окружний адміністративний суд визнав незаконними рішення міськради про демонтаж і списання ліцею №25

Ліцей №25 наробив галасу в Житомирі не лише тому, що в березні 2022 року його зруйнувала російська ракета, а і тому, що донині ситуація з цим навчальним закладом – підвішена, а батьки школярів і педколектив продовжують боротися проти незаконного демонтажу та списання будівлі ліцею владою міста.  

Нещодавно, Житомирський окружний адміністративний суд визнав незаконними рішення міської ради про демонтаж та списання будівлі закладу.

«Цим дописом маємо на меті повідомити на загал, що 21.11.2023 року Житомирський окружний адміністративний суд задовольнив обидва наших позови, визнавши незаконними рішення Житомирської міської ради про демонтаж та списання будівлі ліцею №25. Суд також відмінив рішення ЖМР від серпня цього року, де нібито йдеться про “проєкт реконструкції” будівлі. Ми вкотре пропонуємо меру, міській раді та департаменту освіти Житомира перестати грати в ігри, натомість зустрітися з нами та узгодити план відбудови нашого навчального закладу. Ми також готові допомогти з пошуком інвесторів та розробкою проєкту», – йдеться в публікації Спільноти батьків ліцею №25 м. Житомира.

Крім того, в дописі йдеться про неналежні умови навчання ліцеїстів, яких тимчасово розмістили в інші школи. Зокрема, батьки розповідають про старі аудиторії з пліснявою, неможливість дітей потрапити у їдальню, через скорочені перерви та великі черги, а також спортивну залу з вікнами без скла.

«Наших дітей запроторили в непридатні для перебування приміщення, з яких одне – більш як 100-річної сивої давнини, де грибок позакривали стелями армстронг. А конструкція другої будівлі тримається металевими стяжками та має бути визнана аварійною. При такій скупченості людей на таку мізерну площу, діти фізично не можуть потрапити до вбиральні і змушені терпіти до кінця уроків; не можуть потрапити до їдальні, бо черги завеликі, а перерви скорочені через наявність другої зміни. Щодо укриття, то вже зараз із настанням морозів воно досі не опалюється, а у спортивну залу нікого не пускають займатися, бо там у вікнах відсутнє скло ще з травня 2023 року».

За словами небайдужих батьків, ситуація, яка склалася навколо ліцею №25, а також погані умови, в яких зараз навчаються ліцеїсти, спричинили те, що батьки переводять дітей до інших шкіл міста, а педагоги – звільняються. 

Нагадаємо, пошкоджений російськими терористами ліцей №25 у Житомирі демонтувати не будуть.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський окружний адміністративний суд визнав незаконними рішення міськради про демонтаж і списання ліцею №25 "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*