Житомирський психдиспансер переносять в Зарічани для кращого обслуговування хворих

Житомирський психдиспансер хочуть перенести в Житомирську обласну психіатричну лікарню №1, що в Зарічанах, задля кращого обслуговування хворих. Про це у понеділок,  22 лютого, розповів директор обласного медичного спеціалізованого центру Житомирської обласної ради Максим Кутишенко. 

Дізнавшись про це 18 лютого, родичі пацієнтів зібралися під стінами психоневрологічного диспансеру на протест. Люди скаржаться, що деякі пацієнти просто не в змозі самостійно подолати таку величезну відстань, а ще – це додаткові витрати. 

Проте, Максим Кутишенко запевняє, що перенесення психоневрологічного диспансеру до Зарічан — це вимушена міра. 

«Диспансерне відділення не закривається, воно просто територіально переноситься у зв’язку з деякими причинами. По перше — пацієнтам буде надаватися в одному й тому ж самому закладі комплексна допомога. Буде більше фахівців, додаткове обладнання, лабораторія. Прийом будуть вести як дитячий, так і дорослий, а ще зроблять для дітей центр для стаціонарного та амбулаторного прийому. Реабілітаційна програма буде проводитися в тому відділення, де зроблений ремонт на вищому рівні, бо дитяче відділення одне із кращих по Україні», — зазначив Максим Кутишенко. 

Він також пояснив, що психоневрологічний диспансер переносять на територію с. Зарічани, аби зберегти амбулаторну допомогу:

«Друге — це те, що в диспансерному відділенні є амбулаторна допомога. Національна служба здоров’я України задекларувала таку позицію, як виїзна амбулаторна допомога, цей пакет новий, і діяти буде з липня. Утримання авто, водія, психолога, лікаря краще буде відбуватися на тій території, де є гаражі, відповідні приміщення. Третя — це те, що дане приміщення не відповідає нормам державного будівництва з точки зору інклюзивності та доступності для інвалідів. НСЗУ буде укладати договори тільки з тими організаціями, в яких є висновки на доступність до даної позиції. Для того, щоб зберегти амбулаторну допомогу, щоб її не закрити з 1 квітня, ми переносимо на територію с. Зарічани, де є комплекс по наданню допомоги даним пацієнтам».

Нагадаємо, що Житомирський психдиспансер хочуть перенести в Зарічани – родичі пацієнтів протестують. 

 

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський психдиспансер переносять в Зарічани для кращого обслуговування хворих"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*