Житомирський театр ім. Івана Кочерги запрошує малечу на прем’єру казки «Ніч Чудасії» (ВІДЕО)

Житомирський академічний український музично-драматичний театр імені Івана Кочерги підготував для малечі прем’єру нової вистави «Ніч Чудасії». 

Це сучасна українська казка, де буде багато танців, відомих пісень та яскравих костюмів. Прем’єра вистави 23 грудня о 12:00. Ті, хто не встигне на прем’єру, можуть прийти на виставу до 31 грудня у той же час. 

«Ми готуємо прем’єру дитячої вистави “Ніч Чудасії”. Це буде українська сучасна казка, де використовується дуже багато українських пісень, але сучасних, естрадних. Буде багато танців. І взагалі, казка має вийти дуже яскрава. Дітей очікують пригоди, цікаві образи. І ця вистава буде цікава як дітям, так і їх батькам», – розповіла деталі вистави головна режисерка театру Наталія Тімошкіна.

Костюми – це не завжди зручний одяг. Для прикладу, актори казки «Ніч Чудасії» носять на собі величезні капелюхи-мухомори, з якими ще й виконують танцювальні номери. Проте, як кажуть самі артисти, костюм не грає ролі, коли занурюєшся в гру на сцені:  

«Якщо чесно, коли ти в образі, ти навіть не помічаєш ці костюми. Ця шляпка гриба виготовлена з металевого каркасу обтягненого тканиною та м’яким пенопластом. Ці костюми робить наш художній цех. Важить такий виріб десь до кілограму».

Довідка: події вистави відбуваються в Україні. Головні герої Оксана та Тарас. Оксана – гонорова дівка, яка потрапляє в халепу, а Тарас разом із кицькою «Муркою» визволяють її. Як і завжди, вистава має свою родзинку та інтригу. 

Нагадаємо, культурний фронт: як під час війни працює Житомирський драмтеатр ім. І.Кочерги (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський театр ім. Івана Кочерги запрошує малечу на прем’єру казки «Ніч Чудасії» (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*