Житомирський Центр обслуговування платників податків тепер працюватиме у форматі OpenSpace | Times ZT

Житомирський Центр обслуговування платників податків тепер працюватиме у форматі OpenSpace

Сьогодні в Житомирі у приміщенні  податкової інспекції  офіційно відкрили оновлений ЦОП. Відтепер для зручності та доступності усі процедури тут здійснюватимуться у форматі відкритого простору.

На створення комфортних умов для платників з бюджету Житомирської з бюджету громади було виділено 3 мільйони гривень. За ці кошти тут встановили систему «Електронна черга», оновили комп’ютерну та копіювальну техніку, придбали нові меблі, облаштували дитячий куточок, встановили  термінал для зручної сплати податків та провели ремонтні роботи у приміщенні.

«Наші  платники податків мають отримувати якісні послуги у комфортних умовах.  Минулого року депутати підтримали рішення щодо виділення трьох мільйонів  гривень на облаштування  такого Центру. Раніше умови були такими, що нормальне спілкування з податковим інспектором було не можливим через різні бар’єри. Тепер цього немає. Послуги стали якісними та доступними, надаються на рівні «очі в очі», – зазначила перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська.

Консультативні, інформаційні та адміністративні послуги тут можуть отримати не лише житомиряни, а й мешканці шести громад, які межують з Житомирською громадою.

Зі слів самих податківців, наразі служба  проходить етап розвитку – від фіскальної до сервісної. Йдеться про створення  партнерських відносин із суб’єктами господарювання та новий рівень ефективності та якості обслуговування платників податків.

 «Люди поки ще  здивовані. Та для них зручніше, бо тепер не потрібно бігати поверхами. Взяв талончик, підійшов до інспектора та отримав послугу.  До мене часто звертаються клієнти похилого віку. Їм тяжко заповнити заяву  чи запит. Для них зручніше прийти до інспектора та поспілкуватися, бо  потребують допомоги у заповненні  заяви чи запиту.  Таке спілкування з платником податку стало більш комфортним», – говорить інспекторка податкової служби Світлана Бондарчук.

Самі ж житомиряни сподіваються, що оновлення справді підвищить доступність отримання послуг і сприятиме реальній ліквідації “кілометрових” черг.

Нагадаємо також, що українських ІТшників чекають податкові зміни.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський Центр обслуговування платників податків тепер працюватиме у форматі OpenSpace"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*