На Житомирщині правоохоронці викрили схему розкрадання скрапленого газу | Times ZT

На Житомирщині правоохоронці викрили схему розкрадання скрапленого газу

10 січня правоохоронці Житомирщини завершили процесуальні дії по викриттю схеми розкрадання скрапленого газу дочірнього підприємства. Обвинувачення відносно 34-річного керівника насосної станції направлено до суду.

За попередньою інформацією ГУНП, керівник станції, де зберігались значні обсяги скрапленого газу, усупереч встановленому порядку організував його відвантаження третім особам. Такі поставки проводились у першій половині 2018 із запасів товариств, з якими були укладені договори про відповідальне зберігання на території цієї газонасосної станції у Житомирському районі. Транспортні засоби завантажувались без попередньої заявки від товариств. І таку діяльність у травні 2018 року і припинили поліцейські.

Досудове розслідування проводилось за ознаками правопорушення,  передбаченого ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. В його рамках було призначено та отримано низку відповідних експертних досліджень.

За результатами висновків фахівців 34-річному керівникові газонасосної станції було оголошено обвинувачення у розтраті чужого майна в особливо великих розмірах через зловживання службовим становищем.

Злочинна схема обвинуваченого завдала збитку у сумі майже 5,5 мільйонів гривень.

10 січня матеріали справи було скеровано до суду.

Тепер підприємливому “бізнесмену” загрожує позбавлення волі на термін від 7 до 12 років.

Нагадаємо, що на Житомирщині підрядник з ремонту доріг привласнив майже мільйон гривень з коштів територіальної громади.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині правоохоронці викрили схему розкрадання скрапленого газу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*