Житомирський водоканал придбає сучасне обладнання для очистки за грантові кошти

1543570252 vodokanal12 599x437 - Житомирський водоканал придбає сучасне обладнання для очистки за грантові кошти

Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради було прийнято рішення щодо виділення коштів для придбання сучасного обладнання для місцевого водоканалу.

Як розповів керівник управління комунального господарства Олександр Марцун, через аномальні погодні умови, які диктують негативні тенденції, упродовж останніх осінньо-зимових періодів водосховища “Денишівське” та “Відсічне” не мають можливостей рівномірно поповнювати проектні регулюючі об`єми запасів води.  Через це рівень та об`єм води у водосховищах дуже швидко зменшується, що вже у поточному році стало проблемою, адже регулярна подача води до Житомира та прилеглих населених пунктів була під загрозою.

Відтак, компанія Grundfos Foundation (Poul Due Jensen Foundation), яка тривалий час досліджує подібні проблеми і має досвід співпраці з житомирським водоканалом, вирішила надати підприємству грант на загальну суму в 735 тисяч гривень для  встановлення нового насосного обладнання  та очистки резервуарів.

Нагадаємо, що фонтан на Михайлівській відтепер є власністю “Житомирводоканалу”.Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський водоканал придбає сучасне обладнання для очистки за грантові кошти"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*