Житомирський водоканал своїми нечистотами забруднює не лише річку, а й навколишні землі, - Держекоінспекція (ФОТО) | Times ZT

Житомирський водоканал своїми нечистотами забруднює не лише річку, а й навколишні землі, – Держекоінспекція (ФОТО)

У четвер, 7 жовтня, житомирський водоканал повідомив про черговий збій у роботі, який знову спричинив скид нечистот у річку Тетерів.

Ситуацію, що склалася прокоментували у Держекоінспекції, зазначивши, що наразі комунальне підприємство “Житомирводоканал” забруднює не лише навколишні річки, а й земельні ресурси.

“Сьогодні зранку стало відомо, що вкотре з ГКНС по вул. Івана Гонти 16, КП «Житомирводоканал» неочищені стоки потрапляють до річки Тетерів.Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу негайно здійснено виїзд з метою фіксації даної події та відбору проб води для проведення лабораторних досліджень.Візуально, скид який тече до річки Тетерів має неприроднє забарвлення, а саме сіро-коричневого кольору, що свідчить про наявність в скиді великої концентрації забруднюючих речовин. А також виявлено, що за допомогою мотопомпи з ГКНС нечистоти відкачуються на рельєф місцевості, що призводить до забруднення земельних ресурсів. “, – зазначається в тексті повідомлення.

Також у прес-центрі зазначили, що про подальший розвиток подій інформуватимуть додатково, а також здійснять розрахунок розміру шкоди, яка була завдана підприємством.

Нагадаємо, що житомирський водоканал знову скидає нечистоти до Тетерева: підприємство повідомило про чергову поломку

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський водоканал своїми нечистотами забруднює не лише річку, а й навколишні землі, – Держекоінспекція (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*