Житомирянка з інвалідністю стала однією з кращих водіїв України

ФОТО: ГУНП у Житомирській області

Житомирянка потрапила у ТОП-10 найкращих водіїв України за версією Національної поліції та Консультативної місії Європейського Союзу. Про це повідомили у прес-службі ГУНП у Житомирській області.

Мова йде про соціальну акцію «автобус-привид», яку ініціювали представники Консультативної місії Європейського Союзу. Упродовж трьох тижнів так званий автобус-привид мандрував Україною в пошуках відповідального та уважного водія. І в результаті розшукав десятьох людей, які завжди обережні за кермом та дотримуються Правил дорожнього руху. До цього списку  потрапила й житомирянка Надія Шеремет.

«Жінка їздить на інвалідному візку, проте це не заважає їй бути уважним водієм із 36-річним стажем. На дорозі вона завжди керується одним принципом: їздити потрібно за правилами – і тоді все буде гаразд», – розповіли у поліції.

Організатори заходу пояснили, що основне завдання проекту – привернення уваги всіх громадян держави до проблематики на дорогах.

«Якщо цей проект вберіг хоча б одне, два житті або допоміг комусь – це варто того. Такі акції покликані нагадати всім членам суспільства про повагу на дорогах, що нам потрібно одне одного поважати. І чим більше буде таких акцій, чим більше буде таких кращих водіїв, які не скоїли жодного правопорушення на дорозі, які зберігають життя іншим, – тим менше буде загиблих на дорогах», – сказав голова Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Кястутіс Ланчінскас.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянка з інвалідністю стала однією з кращих водіїв України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*