У Житомирській області майже 840 тисяч жителів обрали сімейних лікарів

За даними Національної електронної системи охорони здоров’я «eHealth» в Житомирській області підписали декларації з лікарями вже 837 тис. 236 жителів. До «eHealth» приєдналися 74 медичні заклади та 829 лікарів Житомирщини.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

За статистикою Національної служби здоров’я України, свого лікаря обрали уже понад 23 мільйони українців. Це більше, ніж половина населення країни.

НСЗУ повідомляє, що у 2018 році обсяг коштів для первинки збільшили лише в півтора рази, а зарплати персоналу в закладах зросли вдвічі-втричі. Завдяки новій ефективній моделі фінансування, гроші йдуть за пацієнтом і держава не утримує заклад, а платить за надані ним послуги. В результаті – лікарі отримують гідну оплату праці, а пацієнти – новий рівень сервісу.

У 2019 році зміни в системі охорони здоров’я продовжаться впровадженням програми «Безкоштовна діагностика», за якою пацієнти за направленням сімейного лікаря, терапевта та педіатра зможуть безоплатно отримати 54 медичні послуги.

Тож для того, аби вже в другій половині 2019 року не платити за основні медичні послуги – варто підписати декларацію та обрати лікаря. До 2020 року програма медичних гарантій має запрацювати повноцінно на всіх рівнях медичної допомоги.

Нагадаємо, що у 2019 році на медичну галузь в області хочуть витратити більше мільярда гривень.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирській області майже 840 тисяч жителів обрали сімейних лікарів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*