З плакатами та домашніми улюбленцями житомиряни вийшли відстоювати права тварин (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У неділю, 30 вересня, кілька десятків житомирян долучилися до маршу за права тварин. Разом зі своїми домашніми улюбленцями учасники акції пройшли Михайлівською та закликали людей бути гуманними та не носити одяг з натурального хутра.

Вигукуючи гасла: «Україна – гуманна країна», «Ми за цирк без тварин» та «Хутро – криваве жлобство», учасники акції намагалися донести свою думку та пробудити в оточуючих любов до  «братів наших менших».

Учасники маршу також згадали про проблему будівництва хутряних ферм на Житомирщині та закликали місцевих жителів підписати відповідну петицію, щоб не допустити створення такого виробництва у Житомирській області.

За словами активістів, мета акції — досягти згуртованості громади навколо гуманістичних цінностей та у питаннях боротьби за права тварин.

«Люди, які вийшли на марш, хочуть покласти край будь-яким знущанням над тваринами, привернути увагу до проблем цирків, а також закликати владу до впровадження дієвих механізмів покарання за негуманне відношення до тварин», — переконують організатори.

Нагадаємо, що минулого року марш за права тварин у Житомирі попри дощ зібрав більше сотні людей. Під час нього присутні підписали «Універсал гуманності» з вимогами, який мали передати до Києва у профільні міністерства.


Нагадуємо: У Житомирі безпородні песики стали справжніми зірками, а їх породисті друзі – групою підтримки (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Будьте першим, хто прокоментував "З плакатами та домашніми улюбленцями житомиряни вийшли відстоювати права тварин (ФОТОРЕПОРТАЖ)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*