Житомирянин Артем «Алабай» Мельник переміг представника Казахстану Mubarakova Syryma у першому колі Чемпіонату світу з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів. Про це повідомив його тренер Вячеслав Гопанчук.

Від початку поєдинку Артем почав активно пресингувати суперника. Точні серії ударів в корпус та голову казаха українець поєднував із потужними ударами ногами. Тож за кілька раундів Мубараков двічі опинився в нокдауні. Під час останнього раунду «Алабай» впевненою серією ударів завершив поєдинок та переміг казаха.

Головні молодіжні кікбоксерські змагання планети розпочалися в італійському місті Єлозо 15 вересня та триватимуть 9 днів. У чемпіонаті беруть участь 2319 бійців з 67 країн світу. Житомирянин Артем Мельник представляє збірну команду України.

Варто зазначити, що Артем виграв Чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO серед молоді, який 10 вересня 2017 року відбувався в Македонії. Хлопець став кращим у ваговій категорії до 75 кг у розділі фул-контакт. У фіналі Артем переміг представника Латвії Spiss Emils.

А цього року, 20 травня, «Алабай» став володарем Кубку світу з кікбоксингу WAKO серед молоді. Змагання відбувалися у Будапешті.

Будьте першим, хто прокоментував "Впевнена перемога у першому колі Чемпіонату світу з кікбоксингу: житомирянин нокаутував суперника з Казахстану (ВІДЕО)"