Житомирянин захопив спортивний майданчик і нікого туди не пускає

…Сусіди сім’ї Грибанів повідомили, що Олег – відомий у своєму районі «авторитет». Незважаючи на судимість, має дозвіл на носіння зброї. 10.05.2017 біля входу у басейн Житомирської ДЮСШ «Авангард» було жорстоко побито тренера Віталія Тищенка. Це зробив саме той чоловік, який зачинив на замок спортмайданчик – О. Грибан…

На засіданні виконавчого комітету міської ради озвучили скандальну ситуацію за адресою вул. Вокзальна, 8. Тамтешній мешканець Олег Грибан просто взяв і «приватизував» новий спортивний майданчик.

«Ми багато раз піднімали питання про проблему із площадкою на Вокзальній, 8, де ключі від майданчика знаходяться у сім’ї Грибанів. Ключів не повинно бути. Спортивний майданчик повинен бути відкритий для всіх!» – наголосила директор комунального підприємства Світлана Півоварова.

«Ми заберемо у всіх ключі, змінимо замки та розрахуємо кошторисну вартість!» – запевнив заступник міського голови Сергій Кондратюк.

Нагадаємо, спортивний майданчик був побудований і зданий і експлуатацію наприкінці вересня 2017 року. Там є штучне міні-футбольне поле. На це було виділено 1,5 мільйони гривень – увага! – з міського бюджету.

«Спортивний майданчик постійно закритий. Коли ми просимо ключі у Грибана, він нам їх не дає. На полі може грати у футбол він та його сини..» – каже місцева жителька Катя.

«Я мама, маю сина 10 років. Звичайно, я б хотіла, аби він міг грати у футбол на майданчику. Звичайно, майданчик повинен закриватись лише ввечері. Тому, що наша молодь не вміє цінувати те, що робить для нас держава!» – коментує Світлана, мешканка вул. Вокзальної, 8.

Сусіди сім’ї Грибанів повідомили, що Олег – відомий у своєму районі «авторитет». Незважаючи на судимість, має дозвіл на носіння зброї. 10.05.2017 біля входу у басейн Житомирської ДЮСШ «Авангард» було жорстоко побито тренера Віталія Тищенка. Це зробив саме той чоловік, який зачинив на замок спортмайданчик – О. Грибан, з допомогою свого сина.

За це йому було оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження). Дивує, що міська влада, поліція, суд, прокуратура, громадськість – всі разом не можуть впоратися з однією особою з кримінальними нахилами та явними ознаками неадекватності. Та ще й дають цій особі ключі від комунального спортивного майданчика…

Олеся ЛАВРЕНЮК

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянин захопив спортивний майданчик і нікого туди не пускає"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*