Ями та провалля на дорогах – «фірмова» ознака Житомира?

«Нема доріг – нема питань!» ─ саме так розпочалося обговорення проблеми, досить болючої для Житомира. Міська влада намагалася пояснити громадськості, коли на дорогах міста зникнуть ями. А також з’ясувати, хто винен у всіх бідах житомирського управління автомобільних шляхів.

На черговому засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради підняли питання катастрофічного стану доріг у нашому місті. Найпершим своє невдоволення висловив один з членів виконкому Руслан Годований. «Я розумію, що є проблеми з фінансуванням, але вибачте, ями ж можна позасипати!» ─ зауважив він.

В ході  розмови члени виконавчого комітету з’ясували, які найбільші ями «прикрашають» центральні вулиці міста. Щедро побитий ямами також Богунський міст, є яма біля поліклініки на вул. Лесі Українки, на перехресті вулиць Троянівської та Перемоги, та власне вздовж усієї вулиці Перемоги. Про гігантські дірки в асфальті у КП «Управління автомобільних шляхів» вже давно знають і давно годують городян обіцянками їх залатати. А всю провину перекладають на субпідрядні організації.

«Ті організації, які залучаються УАШ, дійсно не встигають всі ями зробити. Працює не тільки УАШ, а ще 4 організації на субпідряді, які реально не встигають. Щодо вулиці Перемоги, ми сподіваємось, що найближчим часом там зробить капітальний ремонт організація, яка виграла тендер…» ─ пояснює заступник міського голови Сергій Кондратюк.

Окрім того, у місті існує проблема самого процесу ремонту доріг. «Коли починають дороги латати, асфальт зрізають і тиждень чи два неможливо їздити. Давайте, чи зрізали і одразу засипали, чи краще вже не робіть, бо воно виходить гірше, ніж там було!» – висловив своє невдоволення член виконавчого комітету Сергій Артьомов.

Профільний заступник міського голови з цим погоджується, але знову вбачає проблему у субпідрядниках. «Вони коли заходять, кажуть, що проблем з асфальтом немає. Потім починають різати асфальт, а потім тиждень розповідають казки про те, що в них асфальтобетонний завод не запустився і т. д…» ─ бідкається Сергій Кондратюк.

Проблему дірявих доріг вирішили підняти знову через місяць. Міська влада планує заслухати керівника КП «Управління автомобільних шляхів» та профільного заступника міського голови, які доповідатимуть про виконання капітального ремонту доріг у Житомирі.

Аліна ДОМБРОВСЬКА

Читайте також:

На проспекті Миру – провалля. В інший світ?..

Будьте першим, хто прокоментував "Ями та провалля на дорогах – «фірмова» ознака Житомира?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*