На проспекті Миру – провалля. В інший світ?..

Неподалік від мосту через річку Кам’янку, поруч з магазином «Еко-маркет» утворилась величезна яма. Наразі її огородили та, вочевидь, планують проведення ремонтних робіт. Станом на сьогодні провалля обгородили попереджувальною стрічкою та частково засипали яму. Але чому дорожнє полотно раптово провалилося?..

Неподалік розміщена купа щебеню. Певно, в найближчий час дорогу все ж таки планують заасфальтувати та привести в належний вигляд. В такому стані огороджена яма перебуває вже кілька днів.

Територія має значне транспортне навантаження. Цим шляхом виїжджають на дорогу зі сторони житлових дворів. Спускаючись з невеликого підйому, особливо у вечірній час, потрібно бути надзвичайно пильним, щоб оминути провалля без будь-яких інцидентів.

Також повз цю яму проїжджають водії, яким потрібно заїхати під міст, або виїхати з-під нього. Поруч з огородженим клаптем дороги можна помітити ще декілька ям, що згодом також, вочевидь, переростуть в провалля. Це може статися у будь-який момент. В том числі й тоді, коли ризикованими ділянками їде транспорт.

Провалитися раптово на швидкості під землю – що може бути гірше для водія на дорозі?..

Тетяна ОВСІЄНКО

Будьте першим, хто прокоментував "На проспекті Миру – провалля. В інший світ?.."

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*