Житомирський ФК «Полісся» “розмазав” ФК «Авангард» з рахунком 3:0 (ВІДЕО)

У четвер, 5 листопада, житомирський ФК «Полісся» переміг суперників ФК «Авангард» на їхній же території з рахунком 3:0.

Одинадцятий тур Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги між командами ФК «Полісся» та ФК «Авангард» відбувався у м. Краматорськ. Попри те, що ФК «Авангард» приймав «поліських вовків» на своїй території, господарями поля були житомиряни.

У першому таймі обидві команди грали обережно, придивлялися одна до одної, створювали незначні небезпечні моменти та контратаки. Але житомиряни впевнено контролювали хід і намагалися не допускати суперників до власних воріт. Тож з рахунком 0:0 і закінчився перший тайм.

Після невеликої перерви «поліські вовки» почали більш активніше атакувати суперників. І на 55 хв перший м’яч у ворота ФК «Авангард» з подачі Дениса Галенкова закотив півзахисник Андрій Понєдєльнік. Ще через 3 хв цей подвиг повторив капітан команди «жовто-зелених» Ярослав Галенко. І «добив» краматорчан Максим Гавриленко прямим ударом з кутового на 75 хвилині.

Кілька спроб завдати удару житомирянам мав ФК «Авангард», але вони виявилися невдалими. Футбольному клубу «Полісся» залишилося лише довести гру до кінця. Тому головний тренер Сергій Шищенко в останні хвилини гри зробив кілька замін. Зокрема, випустив на поле Олександра Бринько, який змушений був пропустити кілька ігор через червону карту під час матчу з ФК «Прикарпаття» (26.09.2020).

Рахунок 3:0 на користь ФК «Полісся». У турнірній таблиці житомиряни вже піднялися на дві позиції та займають 5 місце. Наступна гра «жовто-зелених» домашня, повинна відбутися 10 листопада з ФК «Нива».

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський ФК «Полісся» “розмазав” ФК «Авангард» з рахунком 3:0 (ВІДЕО)"