«Злочинна» приватизація готелю «Житомир»: невідомий АТОшник влаштував дебош у міськраді (ФОТО)

Позачергову сесію міської ради призначили на 08:00 годину ранку, і о цій порі в залі сиділо трохи більше десятка депутатів. Поки обранці міста ліниво сповзалися на роботу – міський голова Сергій Сухомлин фліртував з Іриною Ярмоленко. Молода депутатка прийшла у сміливій сукні пастельного відтінку, що оголює плечі і щільно облягає фігуру.

Розпочали о 08:17 год. Головне питання сесії – приватизація готелю «Житомир», якому місто не може дати ради.

Спочатку заслухали Олену Кравчук, начальника відділу по управлінню та приватизації комунального майна міської ради, і Світлану Ольшанську, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади.

Потім на трибуну вийшла представниця компанії «Фаворит», яка станом на сьогодні є єдиним претендентом на придбання готелю. Нагадаємо, «Фаворит» пов’язують з одіозним народним депутатом Бориславом Розенблатом. Компанія хоче купити «Житомир» загальною площею 10 860,4 кв. м. за 60 млн. грн. Тобто, один квадратний метр приміщення обійдеться «Фавориту» у 5524 грн. 66 коп.

Депутати жваво цікавилися, як саме хоче компанія використати приміщення після придбання: залишити готель? перепланувати готель у житловий комплекс? Але представниця «Фавориту» уникала відповідей, посилаючись на те, що експертної оцінки приміщення компанія нібито ще не проводила. Це викликало відверте глузування з боку депутатів. Як же так, мовляв: ви купуєте приміщення – і не знаєте, для чого?..

Водночас міські депутати підганяли події і просили ставити вже це питання на голосування. Але тут несподівано з’явився «джокер»: на трибуну самовільно вибіг чоловік у камуфляжній уніформі «піксель». Він представився учасником АТО і навіть похапцем показав посвідчення. Депутати обурені грубим і зухвалим порушенням регламенту: «Ну, і що, що АТОшник?..»

Міський голова попросив незнайомця залишити трибуну. Але той одразу перейшов на фальцет – і почав крити міську раду останнім словами. «Це злочин! Як ви будете дивитися в очі своїм дітям?» – вигукував військовослужбовець, маючи на увазі приватизацію «Житомира».

«А що ви пропонуєте робити?» – пішов у контрнаступ С. Сухомлин. «Ну, треба скликати комісію…» – невпевнено відповідав АТОшник. У залі вибухнув сміх. «Так вже була комісія, і не одна!» – прокоментував мер. Через декілька хвилин чоловік у «пікселі» залишив трибуну.

У коридорі скандаліста перехопили поліцейські. Попросили показати посвідчення – і він це зробив. Водночас чоловік у «пікселі» відмовився назвати своє ім’я та прізвище для преси. Зрештою, питання ставлять на голосування.

P. S. Приємно, що влада міста пам’ятає про День журналіста. Працівників преси привітав із професійним святом Сергій Сухомлин. А пізніше до привітань приєдналася й депутатка з голими плечами Ірина Ярмоленко – яка нагадала, що раніше сама працювала в журналістиці.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "«Злочинна» приватизація готелю «Житомир»: невідомий АТОшник влаштував дебош у міськраді (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*