Сьогодні депутати погодили продаж готелю “Житомир”

Про це сьогодні, 6-го червня, написав мер міста Сергій Сухомлин на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook.

Рішення щодо продажу готелю «Житомир» за 60 мільйонів гривень було прийнято депутатами на позачерговому засіданні сесії.

Сергій Сухомлин навів приклад, що подібний готель буквально декілька місяців тому продавали й у сусідній Вінниці, але вартість його була суттєво нижчою – 34 мільйона гривень.


“Вже багато років об‘єкт практично не використовується за призначенням, але кожен рік ми витрачаємо близько 1 мільйону гривень на його утримання. Це суттєве фінансове навантаження для місцевого бюджету.”, – зазначив мер.

Окрім цього, згідно слів Сухомлина, у місті практично немає готелів. Особливо гостро це можна відчути, коли до Житомира приїжджають учасники спортивних змагань або інші гості. Зважаючи на вищевказане, міськрада не може говорити про розвиток туризму.

Також мер відзначив, що для того, аби привести готель до ладу та вивести його на рівень “тризіркового”, потрібно викласти мінімум по 500 доларів на метр квадратний. Загалом ця сума сягне близько 5 мільйонів доларів.

Мерія вважає, що більш доцільним було б витратити ці кошти на розвиток міста, а саме: купити тролейбуси, реконструювати садочок чи школу або зробити дороги.

А ми нагадаємо, що депутати міськради збиралися на позачергову сесію, щоб продати фірмі Розенблатів готель «Житомир».

Будьте першим, хто прокоментував "Сьогодні депутати погодили продаж готелю “Житомир”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*