Знайдіть на фото Зубка, Сухомлина і Гундича! Відкриття драмтеатру у Бердичеві

Відкриття театру у Бердичеві

14 січня 2018 року на вулиці Європейській відбулася грандіозна подія, яка увійде у сторінки історії Бердичева: відкриття відреставрованого драматичного театру. 100 років тому цей храм Мельпомени гримів далеко за межами міста. Але в часи СРСР районним центрам театри були «не за рангом», тому Бердичів довгі роки жив без нього. І ось зараз театр відродився, немов фенікс – готовий довести, що без культури немає майбутнього.

На подію завітали народний депутат Олександр Ревега, міський голова Житомира Сергій Сухомлин, голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, депутати обласної ради, представники посольств Польщі та Ізраїлю. Але головним гостем свята став віце-прем’єр міністр України з регіонального розвитку Геннадій Зубко, який народився саме у Бердичівському районі.

Після короткої офіційної частини поважні гості урочисто перерізали символічну стрічку та запросили всіх увійти до храму мистецтва. Відкриття оновленого драматичного театру пройшло без якогось особливого драматизму.

2 коментарів до "Знайдіть на фото Зубка, Сухомлина і Гундича! Відкриття драмтеатру у Бердичеві"

  1. Для міста досить гарна подія. Хоч який культурний розвиток.

  2. Ви праві, Олено: подія дуже позитивна. Але! Тримати і розвивати в місті з населенням 78 000 повноцінний драматичний татр – дуже непроста штука. Перш за все, це проблема формування акторського колективу. Треба десь знайти хороших акторів і якось переконати їх жити і працювати в районному центрі, хай і дуже амбітному. Потрібні також фаховий режисер-постановник (а краще не один!), грамотний директор, талановитий художник-декоратор, костюмери, майстри сцени, освітлювачі тощо.

    Ну, і потрібна також “ядерна” публіка: кілька сотень людей, які постійно ходитимуть в театр і заповнюватимуть зал. Наприклад, у Житомирі театральна публіка формувалася протягом довгих десятиліть. А тут вона має з’явитися зараз і негайно.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*