На Соколовському кар’єрі облаштують зону відпочинку та футбольне поле

На Соколовському кар’єрі хочуть облаштувати зону відпочинку. Відповідний проект прийняли сьогодні на засіданні члени виконкому. 

Ідея та майбутня реалізація проекту належить громадській організації «Древляни». Поки що в планах встановлення 13 альтанок та облаштування футбольного поля. Проект має некомерційний характер, тому відпочинок для житомирян та гостей міста в рекреаційній зоні буде безкоштовним. Також варто зазначити, що задля унеможливлення отримання комерційної вигоди, проект затверджили без права огородження. Окремо його будуть контролювати муніципальні інспектори.

«Якщо це перетворюється в бізнес, ми повинні робити конкурс. Ми хочемо зробити добро. Зараз ми ухвалюємо рішення. У мене ще раз питання: якщо у вас з’явиться ідея комерції — це буде інше рішення. У нас буде право анулювати це рішення», — зазначив Сергій Сухомлин. 

Також мер додав, що мав іншу ідею для культурного перетворення Соколовського кар’єру:
«Розглядали цей кар’єр з іншого боку: розмовляли про створення бази для дайвінгу. З приватними підприємцями. Тому ми ще будемо розглядати, можливо, окремо»


Відпочиваючі на кар’єрі залишають після себе багато сміття, часто навіть не збирають його до купи та не відносять до спеціального звалища. Громадська організація “Стиль життя – здоров‘я” започаткувала акцію “Чисті береги” та спільно з місцевими волонтерами визначили місця, які найбільше потребують прибирання в Житомирі. Першим з них вибрали Соколовський кар’єр. Дивіться звіт про першу частину акції “Чисті береги”.

Будьте першим, хто прокоментував "На Соколовському кар’єрі облаштують зону відпочинку та футбольне поле"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*