Для дітей Житомирщини проведуть квест-гру «Житомир єднає»

Цікаву та пригодницьку квест-гру під назвою «Житомир єднає» проведуть для дітей із загальноосвітніх навчальних закладів та інтернатів області. Така ініціатива буде реалізована громадською організацією «Союз переселенців «Мир на долоні» в рамках гранту від Житомирської облдержадміністрації у 2018 році.

Умови заходу:

  • Кількість учасників обмежена, тому відбір буде здійснюватися на конкурсній основі з наданням переваги дітям учасників АТО, родин переселенців, дітей з інтернатних закладів.
  • Під час квест-гри діти будуть виконувати різні завдання та знайомитися з Житомиром. До участі в заході організатори планують залучити більше 70 дітей.
  • Всі діти отримають подарунки, а переможці – поїздку до одного з мальовничих культурно-історичних місць Житомирщини.
  • Для участі в  грі запрошуються батьки з дітьми, яка відбудеться 15 вересня. Учасники квесту дізнаються про історію та сучасність міста, а переможці отримають у винагороду подорож до одного з найцікавіших міст області.
  • Для участі в квесті необхідно до 2 вересня заповнити реєстраційну онлайн-форму: https://goo.gl/forms/ORAiVNX7yKM2jzXP2.
  • УВАГА! До участі запрошуються діти віком від 10 до 17 років, що проживають у містах Житомир, Бердичів, Коростень, Коростишів.
  • Проїзд та харчування на день квесту й екскурсії забезпечують організатори заходу. Місце проведення заходу буде повідомлено учасникам додатково після попереднього відбору команд.

«Наша громадська організація проведе корисний пізнавальний день в місті Житомирі для дітей із шкіл, інтернатів, із родин внутрішньо переміщених осіб, родин учасників АТО та інших категорій населення Житомирщини. Хочемо, щоб під час гри діти змогли налагодити зв’язок зі своїми однолітками, навчилися допомагати та звісно продемонстрували свої таланти. Мабуть тому наш проект має таку назву – «Житомир єднає»

Якщо такий Квест допоможе хоча б невеликій кількості дітей відчути себе більш впевненим серед однолітків, легше комунікувати з різними категоріями дітей та дорослих, і все це вийде в розважально-пізнавальній формі, то тоді ідея була реалізована не дарма. І подібні заходи можна буде проводити частіше», – розповідає голова громадської організації, керівниця проекту Ірина Гладка.


Раніше TIMES.ZT анонсував:

Будьте першим, хто прокоментував "Для дітей Житомирщини проведуть квест-гру «Житомир єднає»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*