Зрадник зі Звягельщини воює проти власного народу на боці російських терористів

Фахівці Служби безпеки України повідомили про підозру у державній зраді жителю Житомирщини. 23-річний молодик, родом зі Звягельщини, прийняв присягу на вірність державі-агресору та нині воює на боці її збройних сил у складі окупаційних військ, насаджуючи «рускій мір» на Херсонщині.

Ще неповнолітнім він часто виїздив до тимчасово окупованого рф Криму, де його і без того проросійські погляди тільки посилювалися. А, отримавши паспорт громадянина України, він покинув навчання у професійно-технічному училищі у районному центрі і переїхав жити до АР Крим.

Там штукатур-недоучка набув «додаткового» громадянства країни-агресора та у 21 рік спочатку добровільно призвався до лав збройних сил росії, а згодом – уклав контракт зі зс рф та отримав військове звання «молодший сержант».

Вже кілька років зрадник воює проти власного народу у складі берегових ракетно-артилерійських військ військово-морських сил чорноморського флоту рф. А з початком війни у складі свого артилерійського розрахунку протитанкового дивізіону 8 окремого артилерійського полку намагався безуспішно «асвабадіть» Херсонську область від самих українців, «накриваючи» артилерійським вогнем мирні міста та села.

Наразі фігуранту повідомили про підозру за ч.ч.1 та 2 ст.111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Йому загрожує від 15 років позбавлення волі до довічного ув’язнення.

Фахівці СБУ готують процесуальні документи для оголошення підозрюваного у розшук.

Нагадаємо також, що на Дніпропетровщині зрадниця передавала фсб координати ЗСУ, отримані від свого чоловіка-військового.

Будьте першим, хто прокоментував "Зрадник зі Звягельщини воює проти власного народу на боці російських терористів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*