Зрозумівши, що накоїли, підірвавши Каховську ГЕС, на росії намагаються всіляко зняти з себе відповідальність

Зранку, лишень підірвавши Каховську ГЕС, російські терористи не відразу усвідомили масштабів скоєного ними теракту. Відтак у соцмережах та ЗМІ почали відверто радіти знищенню дамби та трагедії українців.

Наразі ж, зрозумівши, що накоїли, російські лідери та пропагандисти терміново ліквідовують попередні пости та статті у ЗМІ. Окупаційна влада Херсонщини заявляє, що масштаб трагедії зовсім не великий і не загрожує всій області. А російські спецслужби терміново подають у ЗМІ нову методичку про обстріли дамби українськими силами оборони.

В той же час у Криму вже відчувається недостаток питної води. Більше того стає зрозумілим, що півострів по-суті стає непридатним для нормального життя. А на Херсонщині затопило і Нову Каховку, яку за словами окупантів, не мало зачепити і територію, звідки не встигли евакуюватися і самі рашисти.

Водночас у підтоплених частинах регіону на берег почало виносити російськ міни, якими рашисти обкладали Каховську ГЕС. А в ГУР виявили та готові надати міжнародному суду докази дистанційного підриву дамби росіянами.

Будьте першим, хто прокоментував "Зрозумівши, що накоїли, підірвавши Каховську ГЕС, на росії намагаються всіляко зняти з себе відповідальність"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*