Нащадки Гітлера: російські терористи підірвали Каховську ГЕС

Сьогодні, 6 червня, російські терористи підірваали греблю, турбіни та генератори Каховської ГЕС, створивши найбільшу техногенну катастрофу в Європі за десятиліття. Це не просто воєнний злочин, це справжній терористичний акт, притаманний лише фашистам минулого століття. Відтак росія вкотре довела, що є країною-терористом, де панує ідеологія нацизму.

Підрив Каховської ГЕС призведе до того, що без води залишаться Дніпропетровщина, Херсонщина та Запорізька область. Це збитки мінімум на мільярд доларів, не рахуючи витрат на відновлення греблі. Особливо враховуючи те, що станція відновленню не підлягає. 

Дамбу зруйновано, вода затоплює територію нижче по течії Дніпра. Висота хвилі становить приблизно 3 метра. Вода у Каховському водосховищі стрімко падає, близько 15 см за годину.

Прямо перед греблею йде забір води до Північно-Кримського каналу. А є ще Каховський канал, а також канали, які живлять Дніпропетровську область та Кривий Ріг. Оскільки гребля зруйнована, рівень водосховища впаде, всі ці канали обміліють. Відтак мешканців цього регіону просять зробити максимально можливі запаси питної і технічної води.

Наразі триває евакуація з районів, які може підтопити. Жителів прибережних територій закликали зібрати документи та чекати на автобуси для евакуації. За п’ять годин рівень води після руйнування Каховської ГЕС досягне критичного рівня.

Підрозділи Національної поліції та ДСНС Херсонської області підняті по тривозі для оповіщення та евакуації цивільного населення із потенційних зон затоплення на правобережній частині річки Дніпро, а саме: села Миколаївка, Ольгівка, Льово, Тягинка, Понятівка, Іванівка, Токарівка, Понятівка, Придніпровське, Садове, та частково місто Херсон – острів Корабел.

Окрім того, в результаті підриву дамби під загрозою знаходиться подальше функціонування Запоріжської АЕС.

Востаннє греблі на Дніпрі підривали за наказом Адольфа Гітлера 1943 року під час наступу радянських військ. Тепер справжні нащадки гітлера – рашисти – повторили терористичний акт.

Нагадаємо також, що через російські обстріли ЗАЕС знову опинилася на межі ядерної катастрофи.

Будьте першим, хто прокоментував "Нащадки Гітлера: російські терористи підірвали Каховську ГЕС"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*