Житомирські правоохоронці викрили групу наркодилерів, які виготовляли та збували психотропні речовини. Для цього квартиру одного зі спільників вони перетворили у склад-лабораторію, звідки і продавали наркотики.
Днями поліцейські провели низку обшуків за місцями проживання фігурантів.
У результаті правоохоронці виявили та вилучили психотропну речовину (ймовірно амфетамін), порошкоподібну речовину білого кольору, лабораторний посуд, банківську карту.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/3-768x1024.jpg)
За вказаним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів з метою збуту та незаконному збуту цієї речовини, вчиненому повторно, за попередньою змовою групою осіб).
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/4.jpg)
Трьом спільникам, житомирянам віком від 37 до 41 років, слідчі оголосили про підозру.
«Власник» нарколабораторії також підозрюється у вчиненні кримінального діяння, передбаченого ч. 2 ст. 311 КК України (незаконне придбання, зберігання прекурсору, з метою використання його для виготовлення психотропної речовини, вчиненому повторно).
Усім трьом суд обрав запобіжні заходи у виді тримання під вартою з правом внесення застави.
Тепер «бізнесменам» загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/2-746x1024.jpg)
Нагадаємо також, що бердичівські правоохоронці затримали неповнолітнього закладчика зі 100 дозами психотропів.
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі правоохоронці оголосили про підозру угрупуванню наркодилерів"