ЗСУ тренуються розгортати військові госпіталі для прийому інфекційно хворих (ФОТО)

NAVCH MED 4 768x432 - ЗСУ тренуються розгортати військові госпіталі для прийому інфекційно хворих (ФОТО)

У лікувальних закладах Збройних Сил України тренуються розгортати військові мобільні госпіталі для прийому інфекційно хворих. Про це сьогодні, 30 березня, повідомила пресслужба корпорації «Богдан»:

«Відповідно до національного плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019 — nCov, у лікувальних закладах Збройних Сил проводяться тренувальні розгортання військових мобільних госпіталів, перепрофільованих для прийому інфекційних хворих».

У тренуванні беруть участь лікарський та середній медичний склад, військові фахівці-інфекціоністи, екіпажі медичної евакуації на автомобілях «Богдан-2251», військовослужбовці регіональних санітарно-епідеміологічних загонів, військової служби правопорядку та підрозділів РХБ захисту. 

Під час тренувань в одному з госпіталів було розгорнуто необхідні медичні відділення і пости з відповідним функціональним призначенням. Було відпрацьовано 

імітацію масового надходження «хворих» санітарним автотранспортом, сортування та проведення лікувально-діагностичних заходів інфекційним хворим на висококонтагіозне вірусне захворювання з повітряно-крапельним механізмом передачі.

NAVCH MED e1585559802231 - ЗСУ тренуються розгортати військові госпіталі для прийому інфекційно хворих (ФОТО)
NAVCH MED 5 768x432 - ЗСУ тренуються розгортати військові госпіталі для прийому інфекційно хворих (ФОТО)
NAVCH MED 4 768x432 - ЗСУ тренуються розгортати військові госпіталі для прийому інфекційно хворих (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "ЗСУ тренуються розгортати військові госпіталі для прийому інфекційно хворих (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*