ЗСУ тренуються розгортати військові госпіталі для прийому інфекційно хворих (ФОТО)

У лікувальних закладах Збройних Сил України тренуються розгортати військові мобільні госпіталі для прийому інфекційно хворих. Про це сьогодні, 30 березня, повідомила пресслужба корпорації «Богдан»:

«Відповідно до національного плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019 — nCov, у лікувальних закладах Збройних Сил проводяться тренувальні розгортання військових мобільних госпіталів, перепрофільованих для прийому інфекційних хворих».

У тренуванні беруть участь лікарський та середній медичний склад, військові фахівці-інфекціоністи, екіпажі медичної евакуації на автомобілях «Богдан-2251», військовослужбовці регіональних санітарно-епідеміологічних загонів, військової служби правопорядку та підрозділів РХБ захисту. 

Під час тренувань в одному з госпіталів було розгорнуто необхідні медичні відділення і пости з відповідним функціональним призначенням. Було відпрацьовано 

імітацію масового надходження «хворих» санітарним автотранспортом, сортування та проведення лікувально-діагностичних заходів інфекційним хворим на висококонтагіозне вірусне захворювання з повітряно-крапельним механізмом передачі.

Будьте першим, хто прокоментував "ЗСУ тренуються розгортати військові госпіталі для прийому інфекційно хворих (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*