Шоу-бізнес на карантині: 30 березня Житомир не зможе доторкнутись до легенди (ВІДЕО)

preview 7 - Шоу-бізнес на карантині: 30 березня Житомир не зможе доторкнутись до легенди (ВІДЕО)

Колапс культурного життя в країні лише почався, але вже збирає перші сумні плоди. Невідомо, наприклад, чи відбудеться у Житомирі концерт Андрія Макаревича, запланований на червень. Минулого року тут вдало виступила інша російська рок-зірка – Борис Гребенщиков з «Акваріумом». І Макаревич, і Гребенщиков відомі своїм опозиційним ставленням до путінського режиму. До того ж, вони не відвідують з концертами окуповані райони Донбасу та Крим. Тому таких виконавців у нас приймають тепло – незважаючи на дуже холодні стосунки між Україною та РФ.

Якщо червневий Макаревич ще під знаком запитання – то березневого Бобула житомиряни точно не побачать і не почують. Концерт, призначений на 30 березня, мав пройти о 19:00 год у драмтеатрі із живим звуком. Але шоу не відбудеться із зрозумілих причин.

bobul 739x1024 - Шоу-бізнес на карантині: 30 березня Житомир не зможе доторкнутись до легенди (ВІДЕО)

По місту висять афіші, які нагадують, що Іво Бобул – не просто співак, а народний артист України та «легенда української естради». Житомирян, які не змогли доторкнутися до легенди, можуть частково втішити відеоролики на YouTube. Наприклад, пісня «Все золото світу», створена і виконана у ностальгійній стилістиці 80-х років ХХ століття.

Край білого собору залізна огорожа,

А там жебрак старенький стоїть і в дощ, і в сніг.

Він каже перехожим: «Допоможи вам, Боже!

Подайте, люди добрі, копієчку на хліб!..»

Тарас СТРІЛЬЧИК


Будьте першим, хто прокоментував "Шоу-бізнес на карантині: 30 березня Житомир не зможе доторкнутись до легенди (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*