“Зупиніть знущання!”: в Україні заборонили тестувати косметику на тваринах

В Україні підвищать вимоги до косметики, яка надходить до ринків держави, але, при цьому, категорично заборонять тестувати її на тваринах.

Про це написала в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Днями Міністерство охорони здоров’я запропонувало посилити вимоги до косметики, яка надходить на ринки держави, та припинити знущанння над друзями нашими меншими, заборонивши тестувати косметологічні вироби на них.

Відзначимо, що зимою 2019 було оприлюднено проект постанови про заборону тестів над тваринами, але вона отримала безліч зауважень від представників бізнесу та профільних асоціацій. Увесь цей час тривала невпинна робота над проектом: аналізували додатки, погоджували деякі моменти із державними органами, обирали найнебезпечніші речовини та ін..

Результат не забарився – постанова готова. Вона покликана залишити у минулому тезу “якісне, бо з Європи” стосовно косметики. Згідно нового регламенту виробники зобов’язані використовувати виключно дозволені компоненти та барвники. Це саме стосується й консервантів та УФ-фільтрів. На сьогоднішній день списки категорично заборонених інгредієнтів збільшилися втричі(!).

Нові норми повинні стати для українського споживача гарантією якості та безпеки, а для наших виробників повноцінно відкрити європейський ринок.

Нагадаємо, «Твоя шуба перед смертю кричала» – житомиряни проти вбивства тварин.

Будьте першим, хто прокоментував "“Зупиніть знущання!”: в Україні заборонили тестувати косметику на тваринах"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*