Зустріч з польськими урядовцями на кордоні: прибула тільки українська сторона

Зустріч з польськими урядовцями на кордоні: прибула тільки українська сторона

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль звернувся до Польщі з закликом припинити блокування українського кордону, яке триває вже пів року. Він нагадав, що це завдає шкоди економіці України та її обороноздатності.

«Останні пів року ми живемо в умовах постійної блокади українського кордону з боку Польщі. Блокади, яка вдарила по нашій економіці та наших можливостях краще захищатися», – наголосив Шмигаль.

Він пригадав, як місяць тому в Києві прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск говорив про те, що Польща є найнадійнішим, найважливішим союзником України в цій смертельній сутичці зі злом.

«Місяць тому ми погоджувалися, що блокування кордону шкодить нашим країнам і що важливо не допустити подібних інцидентів. Пройшов місяць, і ми знову повернулися в цю точку. Тільки тепер ми бачимо відверті провокації. Ми розуміємо складнощі, з якими стикається польський уряд. І ми готові допомогти у вирішенні цієї ситуації. Ми йдемо назустріч», – наголосив Шмигаль.

Прем’єр розповів, що українська сторона прибула до кордону, який блокують польські фермери, щоб вирішити цю ситуацію. До цього закликав президент України Володимир Зеленський.

До складу делегації від України увійшли віцепрем’єр-міністерка Ольга Стефанішина, віцепрем’єр-міністр з відновлення Олександр Кубраков, міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, міністр АПК Микола Сольський, заступник міністра закордонних справ Євген Перебийніс, заступник міністра економіки Тарас Качка, заступник міністра інфраструктури Сергій Деркач, голова Державної прикордонної служби, генерал Сергій Дейнеко, керівник Державної митної служби Сергій Звягінцев.

«Але, на жаль, така зустріч з польськими урядовцями сьогодні не відбулася», – сказав Шмигаль.

Нагадаємо, найближчим часом польсько-український кордон буде розблоковано.

Будьте першим, хто прокоментував "Зустріч з польськими урядовцями на кордоні: прибула тільки українська сторона"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*