У Житомирі пройшла «Олімпійська година-2024» (ФОТО)

У Житомирі пройшла «Олімпійська година-2024»

У Житомирі, на базі плавального басейну КЗПО ЖДЮСШ “АВАНГАРД” Житомирської обласної ради та спорткомплексу Sport Life відбувся один з етапів «Олімпійська години 2024» – Всеукраїнський годинний заплив.

Спортивний захід був ініційований  Всеукраїнською асоціацією плавальних клубів «Мастерс». 

На Житомирщині захід проводиться під патронатом НОК України та за підтримки регіонального підрозділу Федерації плавання України та СК «Житомир Аква Мастерс». 

Підтримуючи олімпійські традиції у запливі взяли участь жителі Житомирщини віком від 10 до 62 років – як досвідчені спортсмени, так і звичайні любителі плавання. 

Один з наймолодших учасників 10-річний Максим Кирилович проплив 3140 метрів. А найстарший, 62-річний Валентин Михайлюк – 3750 метрів. 

Участь в запливі взяв також голова відділення НОК України в Житомирській області Віталій Бунечко. Разом з сином Платоном вони подолали по 2,5 км кожен. 

Віталій Іванович на власному прикладі показав, як важливо навіть попри напружений графік знаходити час на тренування та тримати себе у тонусі.

Всеукраїнський заплив «Олімпійська година – 2024» проводиться впродовж лютого у багатьох містах України. В ньому зможуть взяти участь усі охочі випробувати свої сили та проплисти за годину якомога більшу відстань.

В Житомирі стартував ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»(ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі пройшла «Олімпійська година-2024» (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*