«День звитяги»: в Житомирі пластуни влаштували квест до Дня визволення міста від більшовиків (ФОТО)

«День звитяги»: в Житомирі пластуни влаштували квест до Дня визволення міста від більшовиків

23 лютого Пластовий молодіжний центр провів у Житомирі квест «День звитяги», присвячений 106 річниці з дня звільнення 23 лютого 1918 року міста від більшовиків підрозділами Армії Української Народної Республіки. 

В Житомирі така подія відбулася вже вчетверте, і відзначилася рекордною кількістю учасників.

«Такий захід ми проводили тричі до повномасштабного вторгнення. Востаннє — у 2022 році, за день до війни. Після невеличкої перерви ми його відновлюємо», — розповідає в. о. директора Пластового молодіжного центру Павло Кобзар.

Цьогоріч до нього долучилася рекордна кількість учасників — понад 100.

Виконували завдання квесту місцеві школярі. 21 команда, яка складалася з 5 учасників, бігали по місту, виконуючи завдання.

«Більшість завдань теоретичного характеру. Учасникам треба знайти QR-код, який закріплений десь на стіні чи на дереві, прочитати певну інформацію й відповісти на тестове питання. Також є точка з інструктором, де треба виконати завдання на місці. Такі вправи допомагають поглибити знання в історії Житомира, дізнатися про його видатних діячів та події, які тут відбувалися», — додає Павло Кобзар.

«Цього року є і не шкільні команди — команди просто друзів з одного двору чи дітей, які займаються в одному гуртку або секції. Є дівочі, хлоп’ячі та мішані команди у двох вікових категоріях з 12 до 16 років. Цей квест ми проводимо для школярів, щоб вони не за партами, а в інтерактивний спосіб, вивчаючи історію в реальних умовах, дізнались в якому місті вони живуть, про вулиці, якими діти ходять щодня, про видатних діячів, з пов’язаних з Житомиром», — повідомила фахівчиня Пластового центру Анна Майстрова

Всі учасники квесту отримали подарунки. Також визначили і переможців.

ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ

В Житомирі нагородили найкращих юних краєзнавців (ФОТО)

Навіки в наших серцях: в Житомирі  вшанували полеглих Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "«День звитяги»: в Житомирі пластуни влаштували квест до Дня визволення міста від більшовиків (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*