23 лютого Пластовий молодіжний центр провів у Житомирі квест «День звитяги», присвячений 106 річниці з дня звільнення 23 лютого 1918 року міста від більшовиків підрозділами Армії Української Народної Республіки.
В Житомирі така подія відбулася вже вчетверте, і відзначилася рекордною кількістю учасників.
«Такий захід ми проводили тричі до повномасштабного вторгнення. Востаннє — у 2022 році, за день до війни. Після невеличкої перерви ми його відновлюємо», — розповідає в. о. директора Пластового молодіжного центру Павло Кобзар.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-01-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-01-3-1024x685.jpg)
Цьогоріч до нього долучилася рекордна кількість учасників — понад 100.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-01-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-02-1024x685.jpg)
Виконували завдання квесту місцеві школярі. 21 команда, яка складалася з 5 учасників, бігали по місту, виконуючи завдання.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-00-2-1024x699.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-03-2-1024x685.jpg)
«Більшість завдань теоретичного характеру. Учасникам треба знайти QR-код, який закріплений десь на стіні чи на дереві, прочитати певну інформацію й відповісти на тестове питання. Також є точка з інструктором, де треба виконати завдання на місці. Такі вправи допомагають поглибити знання в історії Житомира, дізнатися про його видатних діячів та події, які тут відбувалися», — додає Павло Кобзар.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-17-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-17-2-1024x685.jpg)
«Цього року є і не шкільні команди — команди просто друзів з одного двору чи дітей, які займаються в одному гуртку або секції. Є дівочі, хлоп’ячі та мішані команди у двох вікових категоріях з 12 до 16 років. Цей квест ми проводимо для школярів, щоб вони не за партами, а в інтерактивний спосіб, вивчаючи історію в реальних умовах, дізнались в якому місті вони живуть, про вулиці, якими діти ходять щодня, про видатних діячів, з пов’язаних з Житомиром», — повідомила фахівчиня Пластового центру Анна Майстрова
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-15-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-14-1024x685.jpg)
Всі учасники квесту отримали подарунки. Також визначили і переможців.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-13-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-12-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-11-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-10-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-09-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-09-3-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-08-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-08-2-1024x684.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-07-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-16-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-00-1024x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-06-3-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-06-1024x731.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-06-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-05-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-05-2-1024x686.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-04-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-04-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-09-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_19-13-03-1024x686.jpg)
ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ
В Житомирі нагородили найкращих юних краєзнавців (ФОТО)
Навіки в наших серцях: в Житомирі вшанували полеглих Героїв Небесної Сотні (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "«День звитяги»: в Житомирі пластуни влаштували квест до Дня визволення міста від більшовиків (ФОТО)"