17-річні громадяни України зобов`язані стати на військовий облік

17-річні громадяни України зобов`язані стати на військовий облік

17-річні юнаки повинні стати на військовий облік. Про це заявили у командуванні Сухопутних військ.

Відповідно до статті 14 Закону “Про військовий обов’язок і військову службу” щороку протягом січня – березня беруться на облік громадяни України чоловічої статі, яким у рік взяття на військовий облік виповнюється 17 років.

Взяття громадян України на військовий облік призовників здійснюється у районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання,”

– зазначають в командуванні.

Для взяття на облік призовників хлопці зобов’язані особисто прибути до відповідного районного (міського) ТЦК та СП у строк, визначений у повістці, та подати необхідні документи, перелік яких установлюється Міністерством оборони України. Навіть, якщо вони останні роки перебували за кордоном.

Юнаки, які з певних причин не стали на військовий облік, оповіщаються за місцем реєстрації за допомогою повісток, для прибуття в ТЦК та постановки на військовий облік.

При цьому у Командуванні наголошують, що постановка на військовий облік не має відношення до мобілізаційних заходів, які нині тривають. Наголошують, але не гарантують.

Нагадаємо, що американський сенатор Ліндсі Грем закликав Україну відправляти на фронт молодь до 25 років.

Нагадаємо також, що ТЦК бездумно відробляє план: в Україні почастішали випадки мобілізації працівників оборонних підприємств.

Будьте першим, хто прокоментував "17-річні громадяни України зобов`язані стати на військовий облік"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*