ТЦК бездумно відробляє план: в Україні почастішали випадки мобілізації працівників оборонних підприємств

ТЦК бездумно відробляє план: в Україні почастішали випадки мобілізації працівників оборонних підприємств

В Україні зафіксовано випадки мобілізації людей, які мають право на відстрочку. В тому числі чоловіків, які працюють у критично важливих для країни галузях. Про це заявив секретар Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки та оборони Роман Костенко.

Приходить людина, яка працює на серйозному оборонному підприємстві. Приходить, щоб отримати бронювання. В нього можуть забрати телефон, провести ВЛК, і він потім телефонує вже, коли їде в навчальний центр. Вибачте, але це з ким ви взагалі так працюєте?!..

Я звертався вже до відповідних людей: зробіть так, щоб в армію до нас приходила не просто та кількість, яку ви змогли спіймати, а це має бути якість — як мінімум здорові люди, бажано вмотивовані, і не ті, хто забезпечують нашу країну зброєю”,

— розповів нардеп.

За словами нардепа, головна проблема нині у поганій організації роботи ТЦК: комусь з воєнкомів треба поставити галочку, що він когось призвав, а як буде все інше потім функціонувати — це його не стосується.

Нагадаємо також, що в Україні мобілізовано лише 2,5% чиновників.

Будьте першим, хто прокоментував "ТЦК бездумно відробляє план: в Україні почастішали випадки мобілізації працівників оборонних підприємств"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*