3-4 травня 2024 року на базі Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу Національного транспортного університету під патронатом НОК України відбувся ХІ відкритий обласний турнір з волейболу серед юнаків 2009 року народження пам’яті В.Г.Ніколайчука.
У турнірі змагалися команди з Житомира, Вінниці, Білої Церкви та Овруча.
Спортсменів приїхали підтримати Богдан Коляда — виконавчий директор відділення НОК України в Житомирській області, Олександр Оніщук — член виконкому НОК України, Барах Євгеній — керівник підприємства «Ґрін Бін України», який передав всім учасникам солодкі подарунки.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240503_105632-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG-d185a5734f00c0e9a25320eda8336c80-V-1024x771.jpg)
Всі команди продемонстрували гарну гру та жагу до перемоги. І маємо такі результати:
1. Житомир
2. Вінниця
3. Біла Церква
4. Овруч
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG-87e67999c67a678cd8ee33a47c73a1e1-V-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240503_130824-768x1024.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі пройшов турнір з волейболу пам’яті В.Г.Ніколайчука (ФОТО)"