#OlympicLab за напрямом «Олімпійські та загальнолюдські цінності» завітав до закладу дошкільної освіти №38 м.Житомира.
Відповідальний секретар відділення НОК України в Житомирської області Людмила Гедзюк, срібна призерка Європейського юнацького олімпійського фестивалю з легкої атлетики Марина Чорна та багаторазовий чемпіон України з легкої атлетики Дмитро Гедзюк провели для діток руханку та естафети.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240501_101220-1024x768.jpg)
Маленькі спортсмени із задоволення долучилися до заходу та отримали багато позитивних емоцій. Впевнені, що діти будуть продовжувати вести активний спосіб життя.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240501_103004-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240501_102337-768x1024.jpg)
Традиційно по закінченню заходу всі учасники отримали подарунки від відділення НОК Житомирської області.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240501_095717-1024x768.jpg)
Забіг з барʼєрами та руханка: #OlimpicLab завітав до житомирських студентів (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "#OlympicLab пройшов у дитячому садочку №38 Житомира (ФОТО)"