Якщо ви в пошуках гарного місця для відпочинку і прогулянок на свіжому повітрі, то можете вибратися на природу: по вулиці Короленка у Житомирі (в районі католицького кладовища чи зі сторони Мальованки) є неймовірна локація біля річки Кам’янка (притока Тетерева, що протікає в межах Житомирського району, загальна протяжність – 37 км).
Два береги між собою з’єднує місток, а між ним по обидва боки бурлить річкова вода, поруч дзвенять між каміння струмки.
Місцина – мальовнича і вражаюча, особливо на сході та заході сонця. Тут можна медитувати, займатися йогою, писати картини, влаштовувати пікнік, фотосесію чи просто насолоджуватися красою і тишею навкруги.
Компанію вам складуть хіба дітлахи, що бавляться на розлогих деревах, собаки та їх власники, які й вигулюють домашніх тварин. До речі, останні не проти вже й скупатися.
Яким журналісти сайту “Житомир таймс” побачили перший захід сонця у травні цього року над річкою та містком – дивіться у фоторепортажі.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5764-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5790-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5786-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5756-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5756-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5760-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5746-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5657-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5794-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5795-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5779-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5767-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5768-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5765-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5797-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5624-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5739-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5840-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5744-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5741-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5856-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5776-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5613-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5784-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5783-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5793-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5745-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5785-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5753-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5740-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5862-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5750-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5864-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5631-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5656-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5640-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5648-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5754-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5846-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5839-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5845-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5807-1024x768.jpeg)
Юлія Демусь
Житомиряни разом з мисткинею Марією Масловською виготовляли автентичні писанки (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Перший захід сонця у травні над річкою Кам’янка в Житомирі (ФОТО)"