5 років за гратами проведе коростенець, який виправдовував дії російських терористів та поширював кремлівську пропаганду у соцмережах

5 років за гратами проведе коростенець, який виправдовував дії російських терористів та поширював кремлівську пропаганду у соцмережах

До 5 років в’язниці за глорифікацію ворога засуджено 51-річного коростенця. Про це повідомили у прес-службі Житомирської обласної прокуратури.

За принципової позиції прокурора Житомирської обласної прокуратури апеляційний суд призначив мешканцю міста Коростеня реальне покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років за виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікацію її учасників, вчинених повторно.

Вирок суду першої інстанції щодо призначення особі позбавлення волі на 5 років з випробуванням терміном 2 роки Житомирським апеляційним судом скасовано,”

– йдеться у повідомленні.


З матеріалів справи відомо, що 10 років тому фігурант зареєстрував у соцмережі «Однокласнікі» свій акаунт, яким користувався і після заборони її в Україні. З початком повномасштабної війни чоловік схвалював і поширював тексти проросійського змісту з мотивів підтримки пропагандистських впливів держави-агресора на шкоду інформаційній безпеці України.

Нагадаємо також, що у Житомирі прихильники «руського міра» організували семінар, де пропагували наративи кремля.

Будьте першим, хто прокоментував "5 років за гратами проведе коростенець, який виправдовував дії російських терористів та поширював кремлівську пропаганду у соцмережах"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*