9-річний житомирянин – серед переможців чемпіонату з швидкісного складання пазлів

Юрій Кравчук закінчує четвертий клас, заняття в школі відвідує онлайн. Серед його улюблених предметів – математика і фізкультура, а серед захоплень – складання конструкторів.

Окрім цього, каже мама, він з дитинства полюбляв складати пазли. Починав із найпростіших, поступово збільшуючи кількість елементів. Їх тематика була найрізноманітніша – природа, казкові та мультяшні герої, техніка. Деякий час хлопець уже не цікавився ними, але нещодавно випадково побачили у соцмережі анонс проведення «PUZZLE CHAMPIONSHIP-2023» – чемпіонату з швидкісного складання пазлів серед дітей і дорослих, та без вагань вирішили спробувати свої сили.

«Я розповіла сину про такий захід і він захотів взяти участь. Додатково ніяк не готувалися, не тренували вміння. Йому – 9 років, зовсім трохи не вистачає до 10, а це вже інша вікова категорія учасників, втім, відповідно до умов чемпіонату, змагався у своїй віковій категорії – це 6-9 років. Були ще інші категорії – 3-5 років, 10-15 років та дорослі 16+. Попередньо з 15 травня проходили відбіркові тури, за результатами яких було обрано 10 фіналістів у кожній категорії. – пояснює мама Юрія Людмила. – Зокрема, у нашій було майже 70 дітей. Син успішно пройшов відбір і потрапив у фінал, який організатори провели у Львові 27 травня. Усі учасники отримали свої набори пазлів – вони різні, але однієї серії, а далі на швидкість збирали їх. У менших це було 30 елементів, у старших – 60, 100 і 500 відповідно».

У своїй віковій категорії Юрій Кравчук став кращим, витративши на складання 4 хвилини 18 секунд. Найближчим до нього був результат майже 5 хвилин. Хлопчику вручили кубок переможця чемпіонату, а у якості подарунків – набір 3-D пазлів, набір магнітних пазлів із картою України, абонемент у басейн та ін.

«PUZZLE CHAMPIONSHIP» влаштували уже втретє і наступного разу, відзначає Юрій, він має бажання знову долучитися та обов’язково перемогти.

Юлія Демусь

Про хрущиків-винахідників та пригоди кролика Квікега: 15-річний Олександр Євченко з Житомира пише дитячі казки

Котик Касик: герой і терапевт Центральної міської бібліотеки Житомира (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "9-річний житомирянин – серед переможців чемпіонату з швидкісного складання пазлів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*