У Житомирі минулого тижня запрацював сучасний інтерактивний простір «Арсенал Ідей» для дітей та молоді. Наразі він працює в тестовому режимі, до кінця жовтня обіцяють відпрацювати постійний графік відвідування.
Тепер кожен може відвідати сучасний інтерактивний простір, відкритий і доступний для людей з обмеженими можливостями.
«У графіку заплановані групові заняття за індивідуальним розкладом з дітьми дошкільного віку, школярами та студентами. Також буде можливість вільного відвідування інтерактивного простору всіма бажаючими», – зазначила координаторка проекту «Арсенал Ідей» у Житомирі Наталія Семенова.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2018/10/44365098_2162012177190597_1300450568912764928_n-1.png)
Попередній розклад роботи «Арсеналу Ідей» у Житомирі з 22 жовтня
Варто зазначити, що Житомирщина стала четвертою областю в Україні, де відкрили мистецький простір «Арсенал Ідей».
Будьте першим, хто прокоментував "«Арсенал Ідей» у Житомирі: графік роботи інтерактивного простору"