Засідання екологічної комісії Житомирської облради переросло в штовханину

Фото: UA:Житомир

Екологічну комісію Житомирської обласної ради проводили сьогодні,18 жовтня, у вимушеному закритому режимі. Охочим бути присутніми на комісії перешкоджали невідомі.

У соціальних мережах декілька житомирян анонсували, що хочуть відвідати засідання постійної комісії обласної ради з питань екології. Причиною назвали бажання поспілкуватись з депутатом обласної ради Анатолієм Мелашенком, який є власником міні-ГЕС на вулиці Жуйка.

Але під дверями прес-центру їх очікувало декілька десятків невідомих. Словесні перепалки між присутніми переросли у штовханину. На місце події за викликом приїхали два екіпажі патрульної поліції. Поліцейські заблокували вхід до прес-центру.

«На місці працювала група тактичного оперативного реагування для забезпечення громадського порядку, щоб не виникло сутичок та будь-яких конфліктів. Був виклик на “102”, але з якої сторони конфлікту – ми не знаємо», – повідомили у прес-службі патрульної поліції.

За словами активістів, їм таки вдалося запитати у депутата Мелашенка про ситуацію на малій ГЕС, але чиновник відповів, що не розуміє, про що йде мова.

Як раніше писав Times.Zt, винуватцями поганого стану греблі та періодичної загибелі риби у Тетереві є підприємство «Житомиркомунсервіс», яке побудувало міні-ГЕС. У цьому переконують житомирські активісти. Керівник ТОВ «Житомиркомунсервіс» пообіцяв встановити захисну сітку та зарибити річку біля ГЕС. 2 жовтня активісти разом із заступником міського голови прийшли на територію ГЕС, та розповіли, що на їх думку, «ситуація гірша, ніж була». Власник малої ГЕС пообіцяв виправити ситуацію та розпочати виконувати умови найближчими днями, але на обговорення наступного дня не з’явився.

Аліна ДОМБРОВСЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "Засідання екологічної комісії Житомирської облради переросло в штовханину"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*