Обіцяв, але не прийшов: власник міні-ГЕС вкотре не прибув на зустріч, щоб обговорити проблеми його підприємства

Сьогодні, 4 жовтня, у кабінеті заступника міського голови Сергія Кондратюка знову зібрались громадські активісти, щоб обговорити побачене вчора на території ТОВ «Житомиркомунсервіс». На зустріч вкотре обіцяв прийти і директор підприємства, але так і не з’явився.
За словами заступника міського голови Сергія Кондратюка, Олександр Лісін, який є директором ТОВ «Житомиркомунсервіс», перебував на території області у термінових справах. Тож заступник міського голови доповів громадськості, що місьрада підготувала лист до керівника підприємства з вимогами виправити порушення, які зафіксували вчора під час комісії. Лист обіцяли вже завтра власноруч вручити Олександру Лісіну. Окрім того, написали звернення до податкової інспекції, управління держпраці, екологічної інспекції та державного архітектурно-будівельного контролю з метою ініцювання перевірок даного підприємства.


«У розмові зі мною, Олександр Лісін сказав, що недоліки, які ми побачили, усуне найближчим часом. ДБК перевірить наявність реконструкції та приміщень», ─ повідомив заступник міського голови.  

Люди, які зібралися у міській раді, наполягали на тому, що підприємство не виконує умови договору, що стосуються стану споруди, а міська влада і досі на це ніяк не зважає.  

Активіст Олександр Громов, який комунікує з власником міні-ГЕС, розповів, що підприємство таки реагує на зауваження та декілька років не отримувало прибутку.  

«П’ять років тривав процес реконструкції. ГЕС запустили у 2017 році. Орендар сплачував 400 тис. грн щорічно, не отримуючи при цьому прибутку. Власник, з яким я комунікую, просто банально зайнятий для того, щоб обговорювати питання таким чином. Насправді, реакція на приписи є», – пояснив він.

Він додав, що недоліки власник збирається виправляти наступного тижня.

Також гострим питанням залишається аварійний стан самої греблі, ремонт якої міська влада планує зробити за рахунок ТОВ «Житомиркомунсервіс». Якщо ж інвестиційний договір укласти не вдасться, її ремонтуватимуть за кошти міського бюджету.

Аліна ДОМБРОВСЬКА

 

 

1 коментар до "Обіцяв, але не прийшов: власник міні-ГЕС вкотре не прибув на зустріч, щоб обговорити проблеми його підприємства"

  1. Аферист Кондратюк не читает договор а хочет тратить деньги бюджета!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*